Folie flex jako sposób na nowoczesne gadżety

Zdobycie odpowiedniej liczby odbiorców naszych usług lub produktów stanowi podstawową kwestię dla każdego rodzaju działalności biznesowej. Dziś, w czasach, gdy o klienta walczą dziesiątki firm podobnych do naszej, podstawowym elementem jest nie tyle oferowanie najniższych cen (gdzieś w końcu tkwi granica opłacalności), ile wyróżnienie się na tle konkurencji. 
Kluczem do sukcesu jest więc oryginalność, stosowana wszędzie tam, gdzie tylko jest to możliwe: niebanalne hasła reklamowe, ciekawe produkty oraz... nietuzinkowa odzież reklamowa.
Wydawać by się mogło, że w dziedzinie odzieży reklamowej wszystko już było: w końcu, co by tu można wymyślić? Koszulki, bluzy, czapeczki – jednym słowem, nuda. 
Świat biznesu, podobnie jak natura, nienawidzi jednak próżni i, jak się okazało, nawet w tak znanym i dokładnie przerobionym temacie, jak odzież reklamowa, udało się jednak wymyślić coś nowego, a mianowicie - niezwykłe folie. Na czym polega pomysł? 
Koszulka, czapka czy polar, jaki jest- każdy widzi. Umieszczona na nim logo nie robi szczególnego wrażenia, chyba, ze jest wykonane z czegoś, co przyciągnie naszą uwagę. Tym czymś mogą być folie różnego typu – w zależności od naszych upodobań, charakteru firm oraz profilu klienta, możemy zdecydować się na jedną (lub kilka) z poniższych opcji.

Folie flex z brokatem 
Tego typu folie rozwiązują odwieczny problem: czy wybrać duże, zwracające uwagę, ale mało „wyjściowe” logo, czy mniejsze, ale gorzej czytelne. Dzięki zastosowaniu tego rodzaju folii,nawet niewielki znaczek przyciąga uwagę, ponieważ efektownie mieni się przy każdym ruchu. Daje to gwarancję, ze nawet stosunkowo mały logotyp z pewnością zwróci uwagę i zostanie zauważony oraz zapamiętany. Co więcej, można też zdecydować się na folię w kolorze złotym (również z brokatem). Tego typu folia wygląda bardzo świątecznie i doskonale nadaje się na odzież, używaną w okresie Bożego Narodzenia oraz Sylwestra. 

Folie flex odblaskowe
Ten rodzaj folii również sprawia, ze trudno przejść obok nich obojętnie, ponieważ, w zależności od kąta padania światłą, przyjmują one zupełnie odmienne barwy. Ten pyt folii świetnie nadaje się nie tylko na odzież firmową, ale równie dobrze prezentuje się w przypadku zespołów artystycznych oraz grup tanecznych. Dynamiczne ruchy, w połączeniu z grą świateł feerią barw, jakie zostaną wygenerowane na foli sprawią, że występ będzie jeszcze bardziej efektowny. 

Folie flex w kolorze złotym i srebrnym
Niby klasyka – nieco spokojniejsza od omówionych propozycji, ale wciąż niebanalna i zwracająca uwagę. 

Folia solwent – latex
tego rodzaju folia najlepiej nadaje se na pełnokolorowe zdjęcia lub grafiki, ponieważ doskonale oddaje głębię barw i ich nasycenie. 

Folie neonowe
Ostatnimi czasy znów modne stają się barwy neonowe. Wpisując się w ten mocny trend, folie w bardzo mocnych kolorach doskonale przyciągają uwagę do prezentowanego na nich logo, a także wyglądają modnie i dynamicznie.