Gadżety reklamowe do 5 złotych

Gadżety reklamowe należą do najbardziej skutecznych sposobów docierania do klienta i budowania jego lojalności. Dzięki temu, że w odróżnieniu od reklam, zamieszczanych w mediach, są one stale obecne w środowisku, w jakim żyje i pracuje nasz klient, ich siła oddziaływania jest znacznie większa. Co ciekawe, tego rodzaju kampania wcale nie musi być droga – poniżej prezentujemy listę przykładowych gadżetów reklamowych, których cena nie przekracza 5 złotych.Pomysł 1 – kredki w tubie
Tego rodzaju gadżet kupimy już za 3,30 zł. Kredki stanowią doskonały prezent nie tylko w przypadku, gdy działamy w branży produktów dziecięcych – pamiętajmy bowiem, że dzieci często chodzą z rodzicami na zakupy, a ze względu na ich siłę oddziaływania, mają one bardzo duży wpływ na decyzje zakupowe dorosłych. Co więcej, pamiętajmy o pewnym mechanizmie psychologicznym: klient czuje się znacznie bardziej wdzięczny i zobowiązany, jeśli prezent otrzymało jego dziecko, niż wówczas, kiedy beneficjentem jest on sam. Prezenty dedykowane dzieciom stanowią więc potężny argument w budowaniu lojalności klientów względem firmy.

Pomysł 2 – długopisy i zakreślacze
Wszystko, co służy co pisania, zakreślania, sporządzania list i notatek z pewnością będzie często używane przez naszych klientów. Jednostkowa cena takiego gadżetu to, w zależności od typu, około 2 zł, więc możemy sobie pozwolić na dystrybuowanie tego rodzaju gadżetów w naprawdę dużych ilościach.

Pomysł 3 – aluminiowe etui na wizytówki
Tego rodzaju prezent przydatny jest w kontaktach biznesowych, dzięki czemu wydaje się znacznie droższym gadżetem, niż jest w rzeczywistości. Co niezmiernie istotne, taki gadżet będzie używany przez naszego klienta w sytuacjach biznesowych - więc logo naszej firmy będzie widocznie nie tylko dla niego, ale również dla osoby, która będzie otrzymywała wizytówkę. 

Pomysł 4 – antystresy
Stres jest zjawiskiem tak powszechnym, że traktujemy go podobnie, jak zanieczyszczenie powietrza – zło konieczne, które towarzyszy nam na co dzień. Nie znaczy to jednak, że nie należy go rozładowywać. Tu doskonale sprawdzają się różnego rodzaju gadżety antystresowe: piłki, ludziki, serduszka itp. Wykonane a miękkiej pianki, pomogą wyładować negatywne emocje,a przy okazji zapamiętać naszą firmę.

Pomysł 5 – błyszczyki
Gadżet dedykowany raczej dla pań, ale to one najczęściej odpowiadają za zaopatrzenie w swoich rodzinach, więc pomysł jest jak najbardziej trafiony. Niewielki, bezbarwny błyszczyk przydaje się szczególnie osobom, które pracują w klimatyzowanych pomieszczeniach, gdzie powietrze jest suche i podrażnia delikatną skórę ust. Tego rodzaju gadżet zostanie więc z pewnością doceniony przez wszystkie pracownice biur i korporacji.