Dom

Dom

Dom dla każdego człowieka ma praktycznie inne znaczenie. Dla wielu ludzi dom kojarzy się nie tylko z rodziną ale także z ciepłem rodzinnym czy też miłą atmosferą. Dla innych ludzi dom to po prostu normalny budynek jednorodzinny, w którym ktoś zamieszkuje. Dla innych jeszcze dom to wielorodzinna kamienica, zamieszkiwana przez wiele rodzin.
Obojętnie jak by nie określić domu, to zawsze jest jakaś nieruchomość. Ale dom to przede wszystkim budynek. Musi on nie tylko posiadać odpowiednie plany ale także określoną konstrukcję. Obecnie budowane domy to nie tylko zwykłe budynki. Szczególnie domy jednorodzinne w wielu przypadkach są po prostu perfekcyjne. Wszystko, co prawda, zależy od zasobności właścicieli ale nowoczesne technologie pozwalają na budowę coraz to lepszej jakości budynków.
Także mieszkania w blokach bardzo różnią się standardem o tych budowanych w dawnych latach. Przede wszystkim są lepszej jakości materiały do wykańczania wnętrz które sprawiają, że mieszkania mogą być budowane i oddawane do użytku zgodnie z najnowszymi standardami. Takie mieszkania w blokach to w potocznym rozumieniu także dom a przede wszystkim nieruchomość. Domów jest wiele rodzajów, pomijając jednak te rodzaje na pewno są one budynkami mieszkalnymi i na pewno nieruchomościami.

[Głosów:1    Średnia:4/5]